Radyoyu dinlemek için PLAY basınız...

“Ne İzmir ne de İzmirlilik kimsenin tekelinde değil”

“Ne İzmir ne de İzmirlilik kimsenin tekelinde değil”

Like
186
0
Cumartesi, 27 Ocak 2024
Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İzmir’in ilçelerinin, mahallelerinin, sokaklarının hali ortada. Şu güzelim Körfez’i önce kokutup sonra kimyasal madde ile o kokuyu bastırmaya çalışanların bu şehre verecekleri hiçbir şey yoktur. İzmir halkını tıpış tıpış sandığa gidip kendilerine oy vercek güruh olarak görenler bu şehrin insanlarının gönlünü kazanmak için neden uğraşsın ki? Biz İzmir’e efendi olmaya değil bu şehrin ve insanlarının hizmetkarı olmaya talibiz.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’nda konuştu.

Erdoğan, konuşmasında şunları kaydetti;

Sözlerime başlarken sabah yaşadığımız merkezi Menderes açıkları olan 5,1 şiddetindeki depremden dolayı tüm İzmirlilere geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Rabbim, ülkemizi ve milletimizi her türlü kazadan, beladan, afetten muhafaza eylesin diyorum. Cumhur İttifakı olarak İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Hamza Dağ kardeşimizin ardından bugün de ilçelerimizde aday göstereceğimiz isimleri açıklamak üzere bir aradayız. Diğer şehirlerimizde de genel başkan yardımcılarımız ilçe adaylarımızın tanıtım törenlerine iştirak ediyor, amacımız aday belirleme işlemlerini en kısa sürede bitirerek tüm vaktimizi ve enerjimizi 31 Mart’ta sandıkları patlatmak için kullanmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir